Portfolio

Odszumianie dźwięku

Jestem inżynierem dźwięku

#1

Kim jest ShayD?
Producent muzyki elektronicznej. Zakochany w EDM od maleńkiego, uwielbia pracę z muzyką oraz wszystkim co związane z dźwiękiem. Słyszy to, czego inni nie słyszą.

#2

Mój Cel?
Pokazać ludziom, że nie wszystkie niedokładne nagrania są do wyrzucenia, że kiedy spadnie Ci mikrofon z głośnika, lub wypnie się krawatówka to bardzo często da się jeszcze wyciągnąć głos, usunąć echo z nagrania i poprawić jakość dźwięku, bądź można również wykorzystać go w innym, ciekawym kontekście.

#3

Dlaczego ja i moje usługi poprawy jakości dźwięku?
Pomogłem ludziom oczyścić nagrania które na forach były opisane jako “nienaprawialne”, o których ludzie mówili, że nie da się nic z nimi zrobić. Często udaje się usunąć duże przestery, echo, czy nawet kaszel. Niżej Przykładowe nagrania.

#4

Sprawdź mój dźwięk!
Obok możesz zobaczyć kilka przykładowych efektów dźwiękowych oraz utwór stworzony na potrzeby ślubnej produkcji filmowej.
Dźwięki oraz muzykę produkuję na bazie wytycznych klienta. Potrzebujesz specyficznego dźwięku lub muzyki do swojej gry, streamu, intro, podcastu czy też produkcji filmowej? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś – skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Poprawa jakości dźwięku

krótka prezentacja jak może brzmieć dźwięk z zabawy, który był nagrany mikrofonem zlokalizowanym z dala od orkiestry.

Przemowa panny młodej zakłócona kaszlem

Kaszel, płacz dzieci czy wiatr są często możliwe do usunięcia, przy okazji można również wyciągnąć głos, wiele takich przypadków jest do wyratowania.

Jak usunąć echo z nagrania?

Często dostaję zapytanie jak usunąć echo z nagrania? nie zawsze jest do możliwe, lecz czasami można uzyskać całkiem niezłe efekty.

Sound Design

Stworzę muzykę oraz dźwięki do twoich produkcji.

Odszumianie dźwięku w filmie

Jak naprawić dźwięk w filmie? W programie DaVinci Resolve – daję wskazówki dla filmowców ślubnych, niczym lekcje produkcji FL Studio filmowej.

Zadowoleni Klienci

Co mówią o mnie ludzie, których udało mi się poznać przez lata pracy przy dźwięku
i muzyce.

Niesamowita Wiedza

W pracy filmowca ślubnego może pojawić się wiele nieoczekiwanych problemów z dźwiękiem, Na swoich kursach uczę między innymi jak sobie z nimi poradzić w popularnych programach do montażu, niestety mają one swoje ograniczenia. Tutaj na pomoc przychodzi Marek ze swoim kombajnem dźwiękowym i niesamowitą wiedzą. Dzięki za pomoc w nie jednej sytuacji!!

Mariusz Drewnicki

1st Place PIAward WEVA
BEST Video Editor, GENTLEMAN WEDDING STORY